Münsterland
mapa, volně v paspartě.
Technika: mědirytina
Šířka: 59 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 74 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč