Španělsko
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 31 x 51
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč