Abstrakce
Technika: olej na kartonu, datace: 1959
Šířka: 38 cm, výška: 31 cm, rámování: 48 x 56,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč