Ve stáji
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 17,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 32 x 29
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč