Pohled na Říp
Zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: fixováno na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 20 cm, rámování: 30,5 x 38,5 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč