Moře a kopce
paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: tempera
Šířka: 39,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 46 x 56
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč