Portrét muže
autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 31 cm, výška: 39 cm, rámování: 52 x 45,5
Konec dražby: 10.07.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč