Konvolut 3ks děl
signováno, různí autoři, různé techniky, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 7 x 18 x 20 cm, výška: 5 x 13 x 25,5 cm, rámování: 16,5, 31, 45 x 16.5, 36, 36
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč