Zátiší
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 40 cm, rámování: 56,5 x 69 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 06.02.2024 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč