Dostaveníčko
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Materiál: malba na hedvábí
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 75 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč