Praha
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: mezzotinta, datace: 1941
Šířka: 43 cm, výška: 32 cm, rámování: 58 x 68 cm
Konec dražby: 06.06.2024 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč