Na pláži
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 40 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč