Květinové zátiší
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 26 cm, rámování: 41,5 x 55,5
Konec dražby: 10.07.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč