Horská scenérie XXL
Signováno vpravo dole, při vrchní straně plátno z části odchlípnuto z napínacího rámu, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 102 cm, výška: 98,5 cm, rámování: 113 x 117 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.06.2024 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč