Abstraktní kompozice
nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 37 cm, rámování: 40,5 x 57,5
Konec dražby: 05.06.2024 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč