Strom
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 50,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 58 x 76,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.06.2024 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč