Pohled do krajiny
nesignováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 62 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 58 x 70
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč