Krajina
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 45,5 x 60
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.06.2024 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč