Most přes řeku
signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 59 cm, výška: 40 cm, rámování: 72 x 89
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.06.2024 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč