Konvalinky
Na reversu věnování, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 31 cm
Konec dražby: 09.07.2024 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč