Tři muži u studny
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1987
Šířka: 33,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 40 x 48,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč