Soumrak
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1933
Šířka: 26,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 46,5 x 38
Konec dražby: 06.06.2024 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč