Krajina s farmou a vodním mlýnem
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 56 cm, rámování: 77 x 92
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč