Most v anglické krajině
rámováno, poškozený rám
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 38,5 cm, výška: 62,5 cm, rámování: 74 x 51
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč