Malá hudební společnost
Technika: olej na plátně
Šířka: 62,5 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 63 x 75 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.06.2024 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč