Oblouky
Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 69,5 cm, rámování: 73 x 93 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč