257. Hříšníci
Technika: olej na překližce
Šířka: 23 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 32 x 27,5
Konec dražby: 07.10.2024 21:25 SELČ
Zbývá: 17d 16h 45m 34s
Vyvolávací cena: 600 Kč