Zima
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 16 cm, rámování: 21,5 x 27
Konec dražby: 04.06.2024 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč