Dům v horách
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64,5 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 65 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.06.2024 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč