Poslední boj gladiátorů
Signováno, zaskleno a rámováno.
Technika: mědirytina
Šířka: 22 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 35,5 x 25
Konec dražby: 09.09.2024 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč