Poutník
rámováno a paspartováno
Technika: kresba
Šířka: 25,5 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 69,5 x 42,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč