250. Krajina s domy
Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 68,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 66 x 79,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 21:23 SELČ
Zbývá: 17d 16h 23m 47s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč