Dům u moře
Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 72,5 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 69 x 88
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč