Zima
nesignováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč