Pohled od řeky
signováno a datováno tužkou vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1973
Šířka: 21,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč