V temném lese
signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na dřevěné desce
Šířka: 50,5 cm, výška: 40,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč