Staroměstské náměstí v Praze
signováno v tisku vpravo dole, paspartováno
Technika: ofset
Šířka: 25,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: list na paspartě, 49 x 34
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč