248. Beduín na poušti
monogramováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 15 cm, výška: 27 cm, rámování: 46 x 32,5 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:22 SELČ
Zbývá: 17d 9h 48m 30s
Vyvolávací cena: 700 Kč