247. U Hrabé
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 44 cm, rámování: 50 x 68 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:22 SELČ
Zbývá: 17d 9h 30m 33s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč