Postavy - konvolut 7ks
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba, datace: 1984
Šířka: 20,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volné listy
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč