Myslivec
Signováno vlevo dole.
Materiál: tisk na plátně fixováno na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 56 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč