244. Na zápraží
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1955
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 49 x 57 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:21 SELČ
Zbývá: 17d 9h 35m 13s
Vyvolávací cena: 800 Kč