243. Kostel v Rimavské báni 2ks

Signováno vpravo dole, na reversu datováno, místopisné určení, paspartováno a zaskleno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1937
Šířka: cca 19 cm, výška: cca 31 cm, rámování: cca 49 x 35

Konec dražby: 07.10.2024 21:20 SELČ

Zbývá: 17d 16h 47m 17s

Vyvolávací cena: 600 Kč