Věčné mládí na dvou kolech
Technika: ofset
Šířka: 57,5 cm, výška: 83 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč