Rybářská vesnice
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce, datace: 1900
Šířka: 24,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 32 x 38
Konec dražby: 21.08.2024 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč