Pod vzrostlým stromem
Signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 30/60, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 25,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 55,5 x 42,5 cm
Konec dražby: 10.07.2024 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč