Lilie ve váze
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1974
Šířka: 39 cm, výška: 59 cm, rámování: 72,5 x 52,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč