Strakonice, České závody motocyklové N.P.
Technika: ofset
Šířka: 59 cm, výška: 84 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč