Polní cesta
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 67,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 62 x 81
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč