Most nad řekou
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 61 x 61
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč